Velkoplošný tiskcar5Samolepky pro venkovní použití by vždy měly být opatřeny také laminací, kterou nabízíme v matu nebo lesku. Laminace je dodatečná ochrana samolepky proti mechanickému poškození a UV záření. Samolepky (volitelně opatřené laminací) lze nalepit na jakýkoli rovný a čistý materiál, například PVC desku, automobil, okno, výlohu, stůl. Pokud od nás odebíráte samolepku společně s deskou, máte lepení zdarma!

 Samolepka bez lamina  interiér, krátkodobé užívání od 700,- m2
Samolepka s laminem

 auta, cedule

od 900,- m2
 Samolepka s ořezem  etikety, tvary  od 950,- m2
 Samolepka perforovaná  okenní průhledná  od 1000,- m2

rezana-grafikaŘezaná reklama je specifickým produktem. Pro výrobu řezané reklamy jsme plně vybaveni. Díky laserově řízenému řezacímu plotru s šíří 1,3 metru vyrobíme precizně řezanou reklamu rozmanitých tvarů a velikostí. K výrobě řezané reklamy používáme kvalitní fólie značek Graphitac, Avery a 3M, díky kterým lze zajistit životnost řezané reklamy až 7 let. Řezaná reklama se používá především k polepům výloh, oken, vitrín, k polepům aut, tramvají, autobusů, návěsů kamionů, informačních cedulí.

 Řezaná reklama  od 700,- m2
Plotrová fólie  od 350,- m2

banneryPVC banner (často používán i název reklamní plachta) lze umístit do jakéholi prostředí pro střednědobé i dlouhodobé použití. PVC banner lze použít na výstavách, kulturních akcích nebo je umístit na plochu u frekventovaného místa. Velikost PVC banneru není omezena, větší plochy jsou svařovány z více kusů. PVC banner dodáváme včetně kovových ok pro snadné zavěšení či vypnutí. PVC bannery měkká, vysoce kvalitní plachtovina s jasným bílým povrchem, gramáž 550 g/m2. Odolnost proti UV záření a odolnost proti tvorbě plísní. Materiál je vhodný pro interiérové a dlouhodobé exteriérové aplikace. Materiál je možno svářet. Životnost 5 let.

PVC banner Mesh
PVC materiál se síťovanou strukturou a vysokou propustností větru, gramáž 350 g/m2. Mesh je oproti klasickému banneru lehčí, cenově ale srovnatelný. Mesh banner je vhodný na místa ve volném prostoru, kde hrozí u normálního banneru potrhání narážejícím větrem. Materiál je možno svářet.

Vlajka Blockout
Vysoce pevný materiál, který zaručuje průhlednost. Jedná se o vlajku pro interiérové tak i exteriérové aplikace a prezentační systémy. Materiál je určen pouze k jednostrannému potisku.

_vyrn_32713_25-04-2010_15-01-19Velkoformátové tištění fotografií. Tisk provádíme na papír 150g polomatná křída v roli. Maximání šíře je 135 cm délka není nijak omezená

 PVC banner od 500,-  m2
 PVC Mesh od 550,- m2
 Vlajka od 600,- m2
 Papír od 350,-  m2

CelopolepNavrhneme Vám originální design (celopolep) pro Vaše auto dle Vašich představ. Vytvoříme reklamní celopolep vozidla dle firemní image – nejsou téměř žádné omezení a na folii se dá natisknout jakýkoliv motiv, kterým pak oblečeme Váš vůz.

 Celopolep tištěný  od 1800,- m2
 Celopolep Vrap folie  od 1200,- m2

roll_up_s_zoom1Reklamní stojan – Roll Up moderní prezentační systém. Tato roleta je lehká, rychle a snadno použitelná s konstantní podpěrnou tyčí výšky 200 cm. Součástí tohoto rollup je  nylonová taška, pro snadný a rychný přenos. Roll Up jsou lehce ovladatelný systémý s velkou variabilitu použití v interiéru. Systém je snadno přenosný a pro své kompaktní rozměry nenáročný na skladování. Jeho montáž a zprovoznění na propagačních akcích je otázkou několika málo sekund.

80 x 200 cm   1600,-
85 x 200 cm  1700,-

 

Uvedené ceny jsou bez DPH 21%.  Ceny platné od 1. 1. 2013